x Zpět ke zboží
Novinky

CENA DOPRAVY

doprava zboží

Klademe důraz na to, aby Vám zboží bylo doručeno co nejrychleji a nejkvalitněji. První aspekt máme v našich rukách, druhý se snažíme maximálně ovlivnit výběrem našich partnerů.

Řídíme se pravidlem, že cena se říká vždy jako první

Dopravce Platba kartou online / převodem Dobírka
PPL ČR (doručení na adresu) 129 Kč 45 Kč
PPL ČR (ParcelShop) 99 Kč 45 Kč
Česká pošta ČR (doručení na adresu) 69 Kč nelze
PPL SK (doručení na adresu) 185 Kč (cca 7.59 € *) 45 Kč (cca 4.47 € *)
PPL SK (ParcelShop) 109 Kč (cca 4.47 € *) 45 Kč (cca 4.47 € *)
Česká pošta SK (doručení na adresu) 139 Kč (cca 4.47 € *) nelze

Při objednávce nad 2500 Kč (cca 102.5 € *) máte dopravu zdarma.

Co objednáte do 12:00 hodin, máte doma druhý pracovní den

Když nám odešlete objednávku ještě před 12 hodinou (v pracovní den), můžete si být jisti, že zboží (pokud je skladem - uvedeno vždy u produktu) budeme odesílat ještě týž den. Někdy to takhle rychle stihneme i s objednávkami do 14:00, ale to už nemůžeme 100% slíbit. Vždy však platí, že pokud v rámci objednávky nastane nějaký zádrhel, obratem Vás kontaktujeme a věc bleskově řešíme.

Zabalené zboží je reklamou a obrazem naší práce

V ceně poštovného je zahrnuto dopravné i balné, a proto všechny zásilky balíme poctivě tak, aby se zboží nemohlo cestou nijak poškodit. Například plastové díly jako jsou šuplíky do chladničky Vám dorazí obalené v bublinkové fólii a kartonu, v zásilce vycpané skartovaným kartonem. Také dbáme na kvalitu a estetiku zabaleného zboží, abyste byli do puntíku spokojeni.

Spojili jsme síly s těmi nejlepšími

Logistika zboží z e-shopu je samostatnou kapitolou a zajistit ji na té nejvyšší úrovni není vůbec jednoduchá věc. A právě proto jsme se rozhodli spojit s opravdovými profesionály. Balení našeho zboží si zajišťujeme kompletně sami, takže máme celý expediční proces vyladěný do posledního detailu. Díky tomu jsme schopni garantovat prvotřídní kvalitu a nadstandardní rychlost dodání zásilky.

Nakupování ze Slovenska

Zboží zasíláme samozřejmě také na Slovensko. Bohužel to nestihneme do druhého dne, ale zpravidla u sebe máte zboží do 3 pracovních dní. Zákazníci ze Slovenska mohou platit převodem na účet, on-line platbou kartou nebo dobírkou.

V případě jakéhokoliv problému hned pište

Věříme, že doručení zboží proběhne v pořádku tak, jak jsme výše popsali. Přesto, kdybyste si v doručovacím procesu všimli jakékoliv maličkosti, která by se Vám nelíbila, budu moc rád, když nám napíšete nebo zavoláte. Zpětná vazba je pro nás tím nejdůležitějším prvkem pro neustále zlepšování.

Pavel Dvořák
Elektra-dvorak.cz
PŘIJÍMÁME ONLINE PLATBY
Platební brána Comgate
Platební karty VISA
Platební karty MAESTRO

Platební karty MASTERCARD
APPLE PAY


* orientační cena v EURech viz OP